Frederique Constant

Het beste van twee culturen

Frederique Constant is een Zwitsers horlogemerk dat sinds de oprichting in 1988 bekend staat om zijn verfijnde ontwerpen, uitzonderlijke kwaliteit en toegankelijke luxe. Het merk, gevestigd in Genève, richt zich op het maken van horloges die vakmanschap en elegantie combineren, terwijl ze toegankelijk blijven voor een breed publiek van horlogeliefhebbers.

Frederique Constant Horloges

– Officieel Dealer Frederique Constant.
– Persoonlijke service door echte liefhebbers.
– Ruime collectie om te zien en passen.
– Alle actuele modellen leverbaar.
– 5 Jaar fabrieksgarantie op Manufacture.
– Gespecialiseerd in reparaties en onderhoud.
– 2 Jaar fabrieksgarantie op reparaties en onderhoud.*
*indien uitgevoerd door Frederique Constantin Zwitserland

webwinkel van Bouman Juwelen Culemborg.

Frédérique Constant-Horloges online bestellen!

Een Toewijding aan Elegantie

De filosofie van Frederique Constant is gebaseerd op de overtuiging dat luxe niet onbereikbaar hoeft te zijn. Elk horloge wordt met de hand geassembleerd en ondergaat strenge kwaliteitscontroles om te garanderen dat het voldoet aan de hoogste normen van Zwitserse horlogemakerij. De ontwerpen zijn tijdloos en verfijnd, perfect voor zowel dagelijkse gelegenheden als formele evenementen.

Reparatie, Service & Onderdelen of Onderhoud voor Frederique Constant-horloges

Bij Bouman Juwelen kunt u altijd terecht met uw Frederique Constant-horloge(s), ongeacht of u al klant bent of uw horloge bij een andere winkel is aangeschaft. Wij leveren en monteren vervangende onderdelen zoals schakels, banden en sluitingen. Kleine reparaties of een batterij-wissel voeren we in de meeste gevallen uit in ons eigen gespecialiseerde reparatie-atelier.

Voor periodiek onderhoud aan uw mechanische uurwerk kunnen wij u uitstekend van dienst zijn. Uw horloge wordt veilig ondergebracht bij Frederique Constant in Zwitserland voor verder onderhoud of service. Grote(re) reparaties, zoals gebroken glas of de vervanging van een quartz-uurwerk, worden ook door Frédérique Constant in Zwitserland uitgevoerd en door Bouman Juwelen professioneel begeleid. U ontvangt een offerte per e-mail en wij zorgen ervoor dat de voortgang van de reparatie goed wordt bewaakt

Classic Collection

De Classic Collection is een van de meest erkende en blijvende lijnen van Frederique Constant. Deze horloges zijn ontworpen met een tijdloze esthetiek, met schone, eenvoudige wijzerplaten en een focus op traditionele Zwitserse horlogemakerij. De collectie bevat zowel automatische als quartz-modellen, vaak met Romeinse cijfers en elegante, klassieke ontwerpen. Deze horloges zijn ideaal voor klanten die op zoek zijn naar veelzijdige en hoogwaardige horloges die bij elke gelegenheid gedragen kunnen worden.

webwinkel van Bouman Juwelen Culemborg.

>>Frederique Constant-Classic online bestellen!<<

Persoonlijke aflevering door de juwelier via de BoumanOnline Butler-Service v.a. € 2000

Geïnteresseerd geraakt in Frederique Constant bij Bouman Juwelen? Neem gerust contact op.

Wij staan voor u klaar!

Voor persoonlijk advies of om onze Frederique Constant-collectie te ontdekken, bent u van harte welkom in onze winkel aan de Markt in Culemborg. 

Ook telefonisch of via e-mail helpen we u graag verder. 

Interesse in de aanschaf van een specifiek model? Wij organiseren met plezier een vrijblijvende bezichtiging. Neem wel even contact met ons op om de beschikbaarheid van een model te checken. Als u het artikelnummer doorgeeft, is assistentie snel. 

Bouman Online

Op onze webshop vindt u een prachtige selectie horloges, sieraden en accessoires, samengesteld door de juweliers bij Bouman Juwelen Culemborg. Ons familiebedrijf is opgericht in 1974. Vandaag de dag staat hier de derde generatie voor u klaar, om u te laten kennismaken met de traditionele kwaliteit en professionele service van een échte juwelierszaak.

Reviews

Wat klanten zeggen

Geplaatst op Google Google
EL MU profile picture
EL MU
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5
Zeer goed geholpen. Vriendelijke en enthousiaste eigenaar. Nam ruim de tijd. Prachtexemplaar overgenomen voor een goede prijs. Ik zou hier zeker terugkomen
Geplaatst op Google Google
Ap van Gelderen profile picture
Ap van Gelderen
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5
Mijn Tissot seastar die nog binnen de garantie viel ter reparatie aangeboden. Dacht dat de batterij leegraakte. Toch maar even opsturen nasr Zwitserland zeiden ze. Bleek sporen van vocht in te zitten. Geen idee hoe het erin kwam. Nu na een renovatie van 2 maanden, waarbij alles is gereinigd nieuwe wijzers, wijzerplaat ,kroon en pushers vernieuwd zijn, kosteloos terug. Supersnelle service. Kortom topzaak.
Geplaatst op Google Google
Rob Verheij profile picture
Rob Verheij
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5
Wat een geweldig bedrijf is dit. Kapot horloge netjes gemaakt 2 Buddha armbanden mooi ingekort, kan deze juwelier iedereen aanraden.
Geplaatst op Google Google
willie h profile picture
willie h
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5
Top zaak. Mooie Hamilton Khaki Field gekocht. Goed geholpen en lekkere koffie.
Geplaatst op Google Google
Maurice Holla profile picture
Maurice Holla
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5
Fantastische service!👍
Geplaatst op Google Google
Владимир profile picture
Владимир
Google star 1Google star 2Google star 3Google star 4Google star 5
Goed personeel en redelijke prijzen!

U bent van harte welkom

Bouman Juwelen Culemborg is nu al dertig jaar gevestigd aan de Markt in het centrum van de stad. We zien u graag verschijnen.

Kom naar onze winkel in Culemborg. Er staat een kopje koffie voor u klaar en we vertellen graag over onze producten en beantwoorden al uw vragen. Tot ziens!

Markt 43
4101 BW  Culemborg

Openingstijden

Maandag op afspraak.
Dinsdag van 10:00 tot 17:30
Woensdag van 10:00 tot 17:30 uur
Donderdag van 10:00 tot 17:30 uur
Vrijdag van 10:00 tot 17:30 uur
Zaterdag van 9:30 uur tot 17:00 uur

Op zon- en feestdagen is Bouman Juwelen gesloten.